Domy z bali

BALHAUS domy z bali

domy z bali

W naszej firmie BALHAUS domy z bali łączymy tradycję z nowoczesnością. Budujemy domy z drewna głównie domy z bali drewnianych, domy łączone z kamieniem, domy z dachem kryte gontem, a także karczmy z bali drewnianych.

Domy z bali – samo zdrowie

Drewno to najzdrowszy materiał, jaki dała nam natura. Tworzy specyficzny mikroklimat, daje chłodny komfort latem, a zimą ciepło. Dodatkową zaletą domów z drewna jest krótki czas budowy oraz możliwość prowadzenia prac budowlanych również zimą.

Dom z bali – doskonały klimat

Urzekająca woń lasu, naturalne oddychanie ścian, lekka konstrukcja – co pozwala do minimum ograniczyć wielkość fundamentów, dzięki czemu ich koszt jest mniejszy.Taka konstrukcja pozwala na łatwe przebudowy i rozbudowy lub modernizacje domów z bali.

Z nami zbudujecie Państwo dom z drewnianych bali w kilka miesięcy bez zbytecznego stresu i straty czasu.
Firma BALHAUS proponuje Państwu stosowanie tradycyjnych i nowoczesnych technik budowlanch, poparte wieloletnim doświadczeniem w rozsądnych cenach w celu osiągnięcia optymalnego efektu.

Drewniane domy, które budujemy są ciepłe, ekologiczne, ekonomiczne i pachnące lasem przez cały rok, co wprowadza niepowtarzalny klimat.

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami oferty prosimy o kontakt .

Domy z bali BALHAUS TO:

  • indywidualny, idelanie dopasowany do potrzeb klienta projekt stworzony przez wybitnych architektów specjalizujących się od lat w projektach domów z bala
  • najlepszej jakości płazy i bale drewniane  ze świerków górskich rosnących w tatrzańskich lasach
  • znakomite, doświadczone ekipy budowlane i instalatorskie
  • wykonania uzbrojenia terenu, części murowanej oraz instalacji
  • dostosowanie gotowego projektu drewnianego domu do potrzeb inwestora
  • modernizację lub przebudowę istniejącego budynku drewnianego
  • elementy wykończenia takie jak: drzwi z drewna, schody, balustrady, kominek, meble z drewna itp.

Zbuduj swój wymarzony dom z bali razem z nami. Możesz polegać na BALHAUS – ludziach, którzy rozumieją Twoje potrzeby i spełniają postawione wymagania aby Twój dom z bali był taki jaki chcesz.

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami oferty prosimy o kontakt.