Karczmy z bali

Karczmy z bali i restauracje z bala

Karczmy z bali to już nie tylko miejsce odpoczynku podróżnych. Bez niej nie można sobie wyobrazić dziś wszystkich ważnych i pięknych uroczystości rodzinnych.

Podróż po dawnej Polsce, z uwagi na wielokilometrowe trasy, fatalny stan dróg i przypadkowy stan pojazdów, zwykle przewlekała się w nieskończoność. Konieczny stawał się nocleg, ponieważ nie zawsze można było zajechać do dworu czy na plebanię. Dla wygody podróżnych przy traktach wznoszono więc – bodajże od czasów piastowskich – karczmy, znane też jako osterie, austerie i oberże… (Hanna Widacka)

Podróż po dzisiejszej Polsce nie odbiega znacznie, ze względu na stan dróg, od tej sprzed lat. Ilość karczm z bala, hoteli z bali, restauracji i zajazdów przyprawia o zawrót głowy.

karczmy z baliKarczmy z bali to już nie tylko miejsce odpoczynku podróżnych. Bez niej nie można sobie wyobrazić dziś wszystkich ważnych i pięknych uroczystości rodzinnych. Spotkania firmowe, szkolenia pracowników, wyjazdy integracyjne to również wydarzenia, które odbywają się pod gościnnym dachem karczm z bala.

Wraz ze wzrostem ilości lokali restauracyjno – hotelowych rosną wymagania i oczekiwania klientów. Inwestorzy, by sprostać tym oczekiwaniom i przyciągnąć do siebie jak największą liczbę użytkowników, prześcigają się w pomysłach i realizacjach swoich lokali.

 

Dlaczego warto zbudować  karczmę z bali ?

 

  • Materiał drewno z natury

Drewno jest najstarszym i najzdrowszym materiałem budowlanym. Naturalne pochodzenie i piękno drewna powodują, że obiekty wspaniale wpisują się w krajobraz, doskonale go uzupełniając i uatrakcyjniając. Bale lub płazy drewna, pochodzące z drzew rosnących w górskich lasach, tworzą w karczmie wyjątkowy mikroklimat. Sprawiają, iż latem panuje w niej przyjemny chłód, a zimą przytulne i ciepło.

  • Ekonamia i ekologia karczm z bali

Drewniane karczmy z bali są ekonomiczne, ekologiczne i urzekające swym wyglądem.  Znakomicie się w nich odpoczywa, relaksuje, świętuje. Drewniane karczmy stwarzają niepowtarzalną, przytulną i wyjątkową atmosferę. Są łatwe i przyjazne w aranżacji wnętrz. Ich elegancja i prostota pozwala na połączenie z niemal każdym pomysłem i  stylem wystroju.

  •  Krótki czas realizacji

Karczma z drewna to krótki czas budowy, a w związku z tym szybsza realizacja inwestycji i oszczędność kosztów. Karczmy z bala pozwalają na prowadzenie prac budowlanych zimą, co znacznie skraca czas ich realizacji.

 Chcesz zbudować hotel, karczmę z bali lub restaurację z bala ?

Przyjdź i powiedz gdzie ma stanąć inwestycja – resztą zajmiemy się my !!!