Realizacje BALHAUS domów z bali i obiektów z bala

Przykłady realizacji domów z bali więcej >>

Projektowanie i kompleksowe realizacje BALHAUS domów z bali to nasza pasja. Łączymy tradycyjny drewniany materiał z nowoczesnymi technologiami. Architekturę tworzymy w taki sposób aby dom z bala współgrał z otoczeniem, a jednocześnie był komfortowy dla mieszkańców.

Przykłady karczm z bali i restauracji z pełnego bala  więcej >>

W przypadku obiektów użyteczności publicznej takich jak karczmy czy restauracje z bali mamy pełną paletę możliwości. Naturalne materiały użyte przy konstrukcji wprowadzają niezapomniany klimat. Czas spędzony na posiłku lub zabawie w tradycyjnej karczmie z bala będzie z pewnością niezapomniany.

Zrealizowane pensjonaty z bala

To wyjątkowe obiekty. W warunkach polskiej agroturystki muszą łączyć dwa przeznaczenia. Domu mieszkalnego dla rodziny prowadzącej pensjonat z miejscem dla gości. Wyzwaniem dla biura projektowego BALHAUS jest więc taka organizacja przestrzeni aby jedna i druga grupa użytkowników czuła się komfortowo.

Wykończnie wnętrza domu z bali

Domek do zabawy dla dzieci, ławeczka w ogrodzie czy buda dla psa. Te drobne elementy dopasowane stylem do domu w którym mieszkamy odgrywają ważną rolę. Dla koneserów proponujemy meble regionalne z litego drewna wykonane na zamówienie.